23
червня
2019

ЖАГА ДО НАВЧАННЯ ЗРОСТАЄ

Кожен день для учасників Е-літньої академії гончарства готує нові знайомства. 21 червня на «академістів» чекала керамологічна зустріч «Археологічна кераміка», яку провів керамолог, археолог, завідувач Відділу палеогончарства Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України, старший науковий співробітник Науково-дослідного відділу археологічної кераміки Національного музею-заповідника українського гончарства, кандидат історичних наук Анатолій Гейко. Йшлося про знахідки кераміки різних часів на Полтавщині.

«Життя – це простір для мрій», – такими словами розпочалася презентація «академістки» Оксани Соловйової (Харків, Україна). Жінка власним прикладом довела, що мрії здійснюються, варто лише повірити в себе і докласти певних зусиль. Саме за покликанням серця вона приїхала навчатися гончарному ремеслу до Опішного.

Тепер, коли всі вже можуть майстерно творити з глини, настав час навчитися робити гіпсові форми. У цій нелегкій справі учасникам Е-літньої академії гончарства допоміг художник-кераміст Олександр Сердюк (Харків, Україна). Під час майстер-класу мистець розповів про етапи створення копій глиняних виробів за допомогою гіпсу.

Не порушуючи традицій, увечері всі зустрілися на мистецькому проекті учасниці Міжнародного симпозіуму кераміки «ГігантоМАНІЯ» Інни Гуржій (Полтава, Україна). У своїх роботах майстриня наслідує українські традиції, використовуючи типові для Полтавщини орнаменти й кольори.  ЇЇ твори відомі як по всій Україні, так і за її межами.

Тур в Египет.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

«Наука потрібна народу.

Країна, яка її не розвиває,

неминуче перетворюється в колонію»

Фредерік Жоліо-Кюрі

 

"Ми фiнансуємо науку не тому, що багатi, 
а ми багатi тому, що фiнансуємо науку" 
Рональд Рейган,
40-й президент США
 
"«Ставлення до науки
і культури є, 
було і буде мірилом українськості влади»" 
Ярослав ЯЦКІВ,
академік НАН України

Хмарка тегів

Наші партнери

Відвідувачі

free counters