06
грудня
2016

Постскриптум «КеГоКе–2016»

Цьогоріч в Опішному відбувся Х Національний конкурс публікацій на теми керамології, гончарства, кераміки в Україні «КеГоКе–2016» (за публікаціями 2013 року). Плином часу віднесені в минуле події Урочистої церемонії оголошення переможців та вручення нагород, що відбулися 15 листопада 2016 року, у рамках святкування сторіччя Будівлі «Кричевського-Лебіщака».

Однак нещодавно з’явився приємний постскриптум наукового форуму. Один із переможців «КеГоКе–2016» у номінації «Краща наукова стаття» – керамолог, археолог, провідний науковий співробітник Відділу античної археології Інституту археології НАН України, доктор історичних наук, старший науковий співробітник Надія Гаврилюк (Київ) – не змогла особисто завітати до Опішного на нагородження авторів кращих публікацій. Тому, отримавши нагороду поштою, дослідниця надіслала на адресу Музею-заповідника листа, сповненого вдячності:  

«Шановний Олесю Миколайовичу, шановні колеги!

Я дуже вдячна Вам за високу оцінку моєї праці в галузі дивної, але дуже цікавої науки  – керамології.Маю відзначити, що популярність  вашого–нашого конкурсу зростає,  як і інтерес  науковців до кераміки. Ви, Олесю Миколайовичу, як завжди, відчули  подих часу, тому Ваша робота приносить такі чудові результати.

Отже, працюємо далі!!!?

З повагою та найкращими побажаннями,Н.О. Гаврилюк»

           

Приємно, що Музей має однодумців, адже їхня підтримка надає впевненості на шляху до спільномети!

 
 
Тур в Египет.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

«Наука потрібна народу.

Країна, яка її не розвиває,

неминуче перетворюється в колонію»

Фредерік Жоліо-Кюрі

 

"Ми фiнансуємо науку не тому, що багатi, 
а ми багатi тому, що фiнансуємо науку" 
Рональд Рейган,
40-й президент США
 
"«Ставлення до науки
і культури є, 
було і буде мірилом українськості влади»" 
Ярослав ЯЦКІВ,
академік НАН України

Хмарка тегів

Наші партнери

Відвідувачі

free counters