26
грудня
2014

«Давні майстерні та виробництво у Вісло-Дніпровському регіоні»

Відкриття семінару

    27-28 листопада 2014 року в місті Винники (передмістя Львова) відбувся Міжнародний науковий семінар «Давні майстерні та виробництво у Вісло-Дніпровському регіоні». У ньому взяли участь науковці із різних міст і містечок України (Вінниця, Київ, Запоріжжя, Бахчисарай, Луцьк, Рівне, Опішне, Дубно, Тернопіль, Підгірці, Винники) та Польщі (Краків, Торунь, Познань, Люблін, Жешов). Частина їхніх доповідей була присвячена гончарству скіфського та слов’янського часів, Київської Русі, ХVII-ХІХ ст. До семінару подали свої повідомлення завідувач відділу палеогончарства Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України Анатолій Гейко та науковий співробітник цього відділу Юрій Пуголовок. Анатолій Гейко взяв безпосередню участь у роботі семінару.

Анатолій Гейко біля  банера семінару

У рамках семінару відбулася виставка присвячена пам’яті Д.Н.Козака «Хрінники: 20 років археологічних досліджень». присвячується.

Модератори секції «Від каменя до заліза» доктор історичних наук Леонід Залізняк та секретар  секції доктор історичних наук Лариса Кулаковська.

ЯнМахнік, доктор габілітований, професор, делегат Польської академії наук і мистецтв для співпраці з Україною знайомиться з монографією Анатолія Гейка «Ремонт глиняного посуду: історія, традиції, звичаї».

Віталій Отрощенко, доктор історичних наук бере участь у обговоренні доповідей.

 

 
 
 
 
 

 

Тур в Египет.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

«Наука потрібна народу.

Країна, яка її не розвиває,

неминуче перетворюється в колонію»

Фредерік Жоліо-Кюрі

 

"Ми фiнансуємо науку не тому, що багатi, 
а ми багатi тому, що фiнансуємо науку" 
Рональд Рейган,
40-й президент США
 
"«Ставлення до науки
і культури є, 
було і буде мірилом українськості влади»" 
Ярослав ЯЦКІВ,
академік НАН України

Новини

Хмарка тегів

Наші партнери

Відвідувачі

free counters