01
липня
2013

На Полтавщині триває Національний фестиваль гончарства

www.radiosvoboda.org

Сьогодні в селищі Опішня Полтавської області відкрився ІІ Національний фестиваль гончарства. Він відбувається у межах V тижня національного гончарного здвиження в Опішні «Здвиг-2013».

   У межах фестивалю сьогодні проходить ЕтноКЕРАМподіум «Знай – Шануй – Бережи», під час якого презентують українське вбрання, рушники, кераміку кінця ХІХ – початку ХХ століття, фестиваль українського музичного мистецтва «Фольклорні співанки» та весільне етно-шоу.

  На вечір заплановане нагородження переможців ІІІ Національного фестивалю «ВакулаФест – 2013» та ІІІ Національного фестивалю-конкурсу гончарського бодіпейнтінгу «BodyClayFestUkraine». Також увечері відбудеться Art-Ukraine-Show – показ етно-одягу полтавського дизайнера. «Завдяки цим заходам до Опішні приїздить більше молоді.

  Усі ці заходи, які мають нібито сучасну оболонку, прийнятну і зрозумілу для молоді, насправді вживлюють якісь традиційні українські цінності, знання про гончарство», – розповів Радіо Свобода заступник голови Наглядової ради Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішні Олесь Пошивайло.

  V тиждень національного гончарного здвиження в Опішні «Здвиг-2013», який проходить від 24 до 30 червня – це науково-мистецька акція національного масштабу, спрямована на пізнання традицій і досягнень гончарної культури, розвиток сучасного гончарства та популяризацію мистецтва кераміки в Україні.

Тур в Египет.

Коментарі   

 
# Guest 14.02.2015, 19:24
I'm gone to say to my little brother, that he should also go to see this blog on regular basis to take updated from most recent news update.


Here is my website http://www.laso39.milczenie.kao.pl/detail/44609/denisse-zarrillo.html: http://www.laso39.milczenie.kao.pl/detail/44609/denisse-zarrillo.html
Відповісти
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

«Наука потрібна народу.

Країна, яка її не розвиває,

неминуче перетворюється в колонію»

Фредерік Жоліо-Кюрі

 

"Ми фiнансуємо науку не тому, що багатi, 
а ми багатi тому, що фiнансуємо науку" 
Рональд Рейган,
40-й президент США
 
"«Ставлення до науки
і культури є, 
було і буде мірилом українськості влади»" 
Ярослав ЯЦКІВ,
академік НАН України

Новини

Хмарка тегів

Наші партнери

Відвідувачі

free counters